Najnowsze wpisy, strona 1

gru 17 2019 Wpis 2019-12-17, 18:50
Komentarze: 0

Tym razem zwróciłem uwagę na mecz Minnesota Timberwolves / Atlanta Hawks. W obu drużynach gra kilku młodych zawodników, którzy za parę lat będą liderami ligi.
W Timberwolves nadzieje pokładane są w Andrew Wigginsie i Karl - Anthonym Townsie, a u "jastrzębi"
w Trae Youngu. Ponadto w Hawks gra obecnie najstarszy
zawodnik w lidze czyli 42 letni Vince Carter, dawny mistrz wsadów. Wolves wygrali 125 do 113, dzięki świetnej grze duetu Wiggins - Towns.

mts77 : :
gru 17 2019 Wpis 2019-12-17, 18:44

W tym tygodniu najważniejszym meczem był chyba ten pomiędzy Portland Trail-Blazers, a New Orleans Pelicans.
Po rocznej przerwie do ligi powrócił Carmelo Anthony, który będzie teraz rozgrywał swój 17 sezon. Legendarny zawodnik będzie grał teraz w Portland i rzucił w swoim pierwszym meczu 10 punktów. Może nie jest to wymarzony powrót ale cieszy sam fakt podziwiania dalej jednego z niebezpieczniejszych strzelców w historii ligi. Trail - Blazers przegrali 104 do 115.